Teamet Support Ekonomi Ready

Ready to be digital?

Hör av dig till oss för en personlig kontakt. Vi är redo att hjälpa dig med din digitala närvaro!

Kontakta oss

Vi har öppet må-fr 8-17

Frågor om våra tjänster? Kontakta oss på 0470-70 36 70

E-post: info@readydigital.se

Teknisk support
Kontakta oss via chatten eller kundcenter@readydigital.se
Telefon må-fr kl. 9-12: 0470-70 36 80

Driftinformation

Ekonomifrågor
Kontakta oss på faktura@readydigital.se 
Telefon må-fr kl. 10-12: 0470-70 36 80

Presskontakt
Anisa Turcinovic, anisa.turcinovic@readydigital.se

Adress huvudkontor Växjö
Ready Digital AB, Södra Järnvägsgatan 4A, 352 29 Växjö

Möt teamet

Anisa Turcinovic tittar uppåt till vänster Anisa Turcinovic tittar uppåt Anisa Turcinovic tittar uppåt till höger Anisa Turcinovic tittar till vänster Anisa Turcinovic Anisa Turcinovic tittar till höger Anisa Turcinovic tittar ner till vänster Anisa Turcinovic tittar ner Anisa Turcinovic tittar ner till höger Anisa Turcinovic mobile Anisa Turcinovic mobile Anisa Turcinovic mobile

Anisa Turcinovic

CEO
+46 (0)470-70 36 97
anisa.turcinovic@readydigital.se

Ajna Dzanic

Head of Finance & HR
+46 (0)470-70 36 93
ajna.dzanic@readydigital.se

Peter Sandström

Senior Sales Manager
+46 (0)470-70 36 73
peter.sandstrom@readydigital.se

William Jarhult

Sales Representative
+46 (0)470-70 36 76
william.jarhult@readydigital.se

Fredrik Johansson

Señor Web & Interaction Designer
+46 (0)470-70 36 85
fredrik.johansson@readydigital.se

Anton Lamme

Graphic Designer
+46 (0)470-70 36 71
anton.lamme@readydigital.se

Emelie Klasson

Content Marketer
+46 (0)470-70 36 87
emelie.klasson@readydigital.se

Sara Albertson

Digital Marketer
+46 (0)470-70 36 75
sara.albertson@readydigital.se

Amanda Brinkenius

Accounting Assistant
+46 (0)470-70 36 80
amanda.brinkenius@readydigital.se

Jacob Schandersson

PROJECT LEAD
+46 (0)470-70 36 79
jacob.schandersson@readydigital.se

Anders Larsson

Tommy Göransson

Jonas Glenstrup

Victor Andersson

IT Operations Technician
victor.andersson@readydigital.se

Vi letar alltid efter
digitala hjältar

Nyfikenhet, driv och en förmåga att se nästa steg

Du är nyfiken på att utforska webbens alla möjligheter. Du har ett starkt eget driv och engagemang.
Du tycker om att jobba i tätt samarbete med dina kollegor och kunder.
Du ser förbi kundens frågeställning och skapar något som är bättre än kunden har förväntat sig.
Du är en digital hjälte. Vi är ett skönt gäng som väntar på att du ska ansluta dig till oss!

Skicka en spontanansökan till
work@readydigital.se

Pin It on Pinterest